U Kragujevcu,u sportskoj hali škole Živadinka Divac u Stanovu 25.decembra 2021 održano je prvenstvo Centralne Srbije u kik-boksu u disciplini loukik.U pedesetak borbi dobili smo šampione u svim uzrastima u muškoj i ženskoj konkurenciji.Podeljeni su i pehari za najuspešnije.Naš klub je po treći put organizovao takmičenje,nadamo se uspešno,a rezultati naših takmičara su osvojene 4 zlatne,5 srebrnih i 3 bronzane medalje.Pored toga naš takmičar Lazar Vesković proglašen je za najboljeg starijeg juniora a Djordje Dimitrijević za najboljeg mladjeg juniora na takmičenju pa su im uručeni i pehari.U pauzi takmičenja održana je i redovna skupština Kik-boks saveza centralne Srbije.Pehar organizatora je ovaj put otišao u ruke Nikolini Stevanović iz kbk Niš.
Osvajači medalja iz našeg kluba su:
ZLATNE
VESKOVIĆ LAZAR
DIMITRIJEVIĆ DJORDJE
MAKSIMOVIĆ JOVAN
PETROVIĆ NIKOLA
SREBRNE
SAVIĆ STRAHINJA
KONATAR VUKAŠIN
RADOVANOVIĆ UROŠ
JANIĆIJEVIĆ DAMJAN
POPOVIĆ MILICA
BRONZANE
JOVANOVIĆ SLOBODANKA
STOJKOVIĆ NEMANJA
PETROVIĆ MIHAJLO

 

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *