U Boru,u sportskoj hali "Bobana Momčilović Veličković" održano je prvenstvo Srbije u kik-boksu u disciplini low-kick.Takmičenje izbornog karaktera održano je 21.i 22.aprila a selektor Srdjan Radulović imao je priliku da se uveri u formu kandidata za reprezentaciju Srbije.

Radnički je nastupio sa 9 takmičara i takmičarki.Dominacija naših starijih juniora se nastavlja,Lazar Vesković je pored zlatne medalje poneo i titulu najboljeg juniora u Srbiji.On je postao "undisputed" šampion Srbije u kategoriji do 67 kilograma jer je osvojio sve tri ringovne discipline ove godine.To isto je uradio i Strahinja Savić u kategoriji do 60 kilograma.Milica Popović je osvojila zlatoi tako ga pridodala zlatu sa full-contacta i srebru sa k1,a Djordje Dimitrijević je tituli k1 u 67 kilograma sada dodao titulu low-kicka u 71 kilogram.

Slobodanka Jovanović osvojila je srebro u B klasi,Jovan Smilić bronzu u A klasi a Natalija Ilić i Jovan Petrović bronze u juniorskoj klasi.Grčak Željko zauzeo je 5.mesto u A klasi.