Na drzavnom prvenstvu Srbije u kik boksu u disciplini low kick koje je odrzano u Novom Sadu 19. i 20. 06.2021.god.
takmicari kik boks kluba Radnicki iz Kragujevca osvojili su 5.medalja i to:
Slobodanka Boba Jovanovic zlato u B klasi u kategoriji do 56.kg. pobedivsi protivnicu iz kbk Novi Beograd.
Jovan Smilic u finali A klase podeljenom odlukom sudija 2:1 izgubio mec i osvojio srebrnu medalju u kat.do 81.kg.
Strahinja Savic pobedio u polufinalu, a izgubio u finalu od predstavnika iz Republike Srpske kojima je naravno dozvoljeno nastupanje na drzavnim prvenstvima Srbije i osvojio srebro u kat.do 57.kg.
Djordje Dimitrijevic posle pobede u polufinalu zbog povrede je bio primoran da preda finalni mec time osvojivsi srebrnu medalju u kadetskoj konkurenciji do 63.5kg.
Milica Popovic posle dve pobede u ostroj konkurenciji izgubila u finalu osvojivsi srebrnu medalju za juniore u kat.do 60.kg.